HABERLER

2024 yıl sonu Bitcoin tahminini açıkladı


Son dakika Bitcoin tahmini. Ünlü kurumdan şaşırtan yıl sonu Bitcoin tahmini. Dev kurumun 2024 yılı sonu Bitcoin tahmini belli oldu.

 

Kripto paralarda yükseliş sürecek mi? Diye araştırma yaparken açıklama ünlü İngiliz bankasından geldi. Standard Chartered, 2024 yılı sonu #Bitcoin (#BTCUSD) tahminini 120.000 dolara çıkardı

Fiyatdaki artışın bitcoin ‘madencilerini’ arzdah daha fazlasını biriktirmeye teşvik edebileceğini tahmin eden Standard Chartered, en büyük kripto para birimi bitcoin’in bu yıl 50.000 dolara ve 2024’ün sonuna kadar 120.000 dolara ulaşabileceği beklentisini paylaştı.

Standard Chartered, kripto kışı’ olarak adlandırılan dönemin sona erdiği görüşüyle Nisan ayında bitcoin için 100.000 dolarlık bir 2024 sonu tahmini açıkladı, ancak bankanın döviz analistlerinden biri olan Geoff Kendrick, bu rakamda artık %20 “artış” öngördüklerini söyledi

Kendrick yazdığı raporda “#BTC (bitcoin) madenciliği başına artan madenci karlılığı, nakit girişlerini korurken daha az satış yapabilecekleri, net BTC arzını azaltabilecekleri ve BTC fiyatlarını yükseltebilecekleri anlamına geliyor” dedi.

Ahmet

Lise eğitimini Beşiktaş Lisesi'nde yaptı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü bitirdi.

2 thoughts on “2024 yıl sonu Bitcoin tahminini açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir