HABERLER

Tren ve Otobüs Seferleri Durduruldu! Uçuşlar İptal Edildi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, Anahat ve Bölgesel tren seferleri, şehir dışı otobüs seferleri ve iç hatlardaki uçuşlar geçici olarak durduruldu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; “Bugün 17.00 itibariyle otobüsle şehir dışına çıkışlar durdurulmuştur. Doktor kararıyla sevk edilen, Birinci derece yakını vefat eden/ağır hastası olan, Son 15 günde gelip, kalacak yeri olmayan vatandaşlarımız, Kaymakamlık izni ile seyahat edebilecek.” dedi.

Yüksek Hızlı Tren(YHT), Anahat ve Bölgesel tren seferleri geçici olarak durduruldu

Türk Hava Yolları, iç hat uçuşlarını sınırladı, İstanbul, Ankara, Samsun, Trabzon, Van, Diyarbakır, Erzurum, Malatya, Gaziantep, Kayseri, Konya, Adana, Antalya ve İzmir’e uçulacağını belirtti

Sabiha Gökçen Havalimanı Güvenlik Komisyonu, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında aldığı karar gereğiyle 28.03.2020 saat 20:00 itibarıyla, uçuşları geçici bir süre için durdurdu.

Pegasus, Koronavirüs için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün talimatı ile 28.03.2020 tarihinden 30.04.2020 tarihine kadar olan tüm yurt içi seferlerimiz iptal edildiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir