HABERLER

Türk Nakliye Firması Şanghay’a Köprü Kuruyor

Tehlikeli maddelerin taşınmasında başta denizyolu ve havayolu olmak üzere pek çok alternatif lojistik surecini müşterilerine sunan Türk nakliye firması Batı Group, Şanghay, İstanbul arası yük taşımacılığına başlayacağını duyurdu.

Batı Group İş Geliştirme Müdürü Kaan Aydın, 27 yıldır hizmet verdikleri lojistik sektöründe özellikle tehlikeli maddelerin taşımasında gerek ülkemizin gerekse Akdeniz ve Kuzey Avrupa’nın güçlü taşıyıcılarından birisi konumunda olduklarını söyledi.

Bugün geldiğimiz noktada ülkemizin ve Avrupa’nın tehlikeli sıvı dökme yük taşımacılığında özellikle petrokimya ve kimya sektöründeki firmalara özel tedarik zinciri çözümleri de sunuyoruz. Kendi ISO tank konteyner filomuz, Avrupa genel merkezimiz olan Almanya’daki ofisimiz ve Türkiye genelindeki 9 şube ve çalışanlarımızla servis ağımızı büyütmeye devam ediyoruz. Batı Group olarak 15’in üzerinde uluslararası lojistik networklerine üyeliklerimiz var. Ülkemizi ve markamızı en üst seviyede temsil etmekten mutluluk duyuyoruz. Dünyada ulaşamadığımız bir liman olmadığını belirtebiliriz” dedi.

Batı Group, dünya çapında çok sayıda yolcu uçuşunun iptal edilmesi nedeniyle hava kargo taşımacılığındaki önemli artışa cevap veriyor. Şirket,” Şangay’dan İstanbul’a 20 Nisan 2020’den itibaren düzenli charter servisi başlatacaklarını duyurarak, Şangay’dan çıkış yapacak charter servisi İstanbul aktarmalı olarak tüm destinasyonlara yük kabul edecektir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir